Přihlášení

Profil firmy ELEKTRIFY

Vážené dámy a pánové,

Dovoluji si Vás krátce seznámit se vznikem a vývojem firmy ELEKTRIFY, která je ryze soukromou českou firmou a byla založena v roce 1994.

Z počátku jsme zajišťovali montáž sekčních vrat zahraničních výrobců, ale velmi brzy jsme začali rozvíjet vlastní vývoj a výrobu.V současné době jsme schopni vyrábět veškerý náš sortiment na míru dle požadavků a příní zákazníka s možností různých kombinací jak kovu tak dřeva .

Sídlo firmy ELEKTRIFYVýroba sekčních vrat je zpracována za pomoci speciálně vytvořeného počítačového programu, který nám umožňuje výrobu vrat na míru dle požadavků a přání zákazníka. Námi vyráběná vrata jsou schválena Státní zkušebnou TAZUS Praha pro výrobu v České republice.

Naší předností oproti konkurenčním firmám jsou krátké dodací lhůty, veškeré náhradní díly skladem a operativní záruční i pozáruční servis. Na své výrobky poskytujeme dvouletou záruku.


V létě 2009 jsme dokončili novou halu, která je zaměřená na výrobu garážových a průmyslových vrat, příjezdových bran a výrobu ocelových konstrukcí. Máme vlastní lakovací box a prostorné sklady. Původní halu jsme přebudovali a přizpůsobili práci se dřevem - dřevěná garážová vrata, eurookna, interiérové a vchodové dveře, dřevěné fasády a obklady ...

V současné době se zaměřujeme na komplexní dodávky otvorových výplní pro celou stavbu s důrazem na celkové barevné sladění všech dřevěných prvků jako jsou okna dřevěná, garážová vrata sekční, dveře vstupní, brány příjezdové jak posuvné tak křídlové včetně dřevěného obložení barevně sladěného s vraty a okny, fasády dřevěné včetně zateplení.

Smluvním obchodním zástupcům, projektovým firmám a stavebním firmám poskytujeme výhodné obchodní rabaty.

Vaše dotazy s potěšením zodpovíme na našich telefonních číslech, projektovou dokumentaci a konkrétní cenové nabídky Vám obratem vypracujeme.

NOVÉ SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM :

Pomoci funkce KALKULÁTOR CENY si můžete spočítat orientační cenu.
Pokud budete požadovat i podrobný rozpis kalkulace, je nutné se nejdříve zaregistrovat.

Funkce kalkulátoru můžete odskoušet zde : http://www.vrata-dvere.cz/kalkulator.php?typ_vrat=garaz_svd_lp

Na našich domovských stránkách www.elektrify.cz najdete další technické informace o všech našich výrobcích a službách.Na spolupráci s Vámi se těší

Pavel Dvořáček
majitel firmy