Přihlášení

Novinky


 

GARÁŽOVÁ VRATA SEKČNÍ, HIT MODERNÍCH GARÁŽÍ


Pavel Dvořáček, 1.11.2016

Rádi přemýšlíte, než něco koupíte, a své peníze neradi vyhazujete oknem? Potom se v případě, že právě budujete novou garáž (nebo renovujete tu starou), nespokojte s levnou alternativou a pořiďte si garážová vrata sekční. Jedná se totiž beze všech pochybností o nejlepší produkt na trhu.

Nejprve trochu přemýšlení. Co všechno musí garážová vrata mít, aby vám sloužila dobře a bez problémů několik let?

Ať už vás napadlo cokoliv, je téměř jisté, že to, co hledáte, garážová vrata sekční mají. Pojďme se na všechno, co tenhle zázrak moderních garáží umí, podívat zblízka.

Garážová vrata sekční, to pravé pro vaši garáž

Velkou předností sekčních garážových vrat je jejich naprostá nenáročnost na prostor. Zasouvají se pod strop garáže a při pohybu se nevyklánějí mimo její prostor. Máte garáž, kolem které potřebujete z různých důvodů šetřit prostorem? Sekční vrata pro vás budou tou nejlepší volbou.

V porovnání s jinými typy vrat navíc skvěle izolují teplo. Jednotlivé sekce, které jsou pevně spojeny, mají izolační výplň, která zabraňuje úniku tepla z prostoru garáže. To oceníte zejména ve chvílích, kdy budete garáž vytápět.

Jednoduché ovládání a dlouhá životnost

Garážová vrata sekční jsou dnes tolik populární i díky tomu, jak snadno a bezproblémově se používají. Mají totiž zabudovanou pružinu, která zajišťuje jejich lehké otevírání a zavírání. Systém je zároveň velmi tichý, takže se nemusíte obávat toho, že při svých ranních cestách do práce nebo pozdních nočních návratech vzbudíte všechny sousedy.

Naprostá většina sekčních garážových dnes samozřejmě má i vlastní motorový pohon. Na otevření garáže vám tak stačí jednoduché dálkové ovládání.

A na závěr něco pro ty, kteří myslí nejen na to, co je, ale i na to, co bude. Díky své konstrukci toho sekční vrata vydrží mnohem víc než jiné produkty na trhu, a vy si tak můžete být jistí, že po jejich koupi můžete starosti o svou garáž na mnoho dalších let pustit z hlavy.

ZPĚT ]